OTOMATİK - YARI OTOMATİK FİLTRASYON VE DOLUM TESİSİ( ŞİŞE +TENEKE )
AUTOMATIC FILTRATION AND SEMI-AUTOMATIC FILLING PLANT ( BOTTLE + TIN )

Küçük ve Orta Dereceli işletmeler için hazırladığımız bu tesiste bütün makinelerimiz AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.(Shrink tüneli karbon çelikten imaldir.) Otomatik - Yarı otomatik makinelerimiz ile yüksek verim elde edersiniz.Sistemimiz ile enerji tüketiminizi minimuma indirebilirsiniz.Saatte 800 adet 1 litrelik şişe zeytinyağı ayçiçek yağı gibi nebati yağlar için ve 100 adet 18 litrelik teneke dolum yapılabilir.800 litre/saat filtrasyon yapar.Küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.En az 4 kişi ile çalıştırılır.Daha fazla ayrıntı veya değişik talepleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. İletişim için tıklayın.

YARI OTOMATİK FİLTRASYON ŞİŞE VE TENEKE DOLUM TESİSİ

Semi Automatic Filtration , Tin can and Bottle Filling Plant

 

This storage filtration and filling plant is suitable for small and medium sized oil plants. All made out of AISI 304 Stainless steel (Shirnk Tunnel is out of carbon steel) - With our automatic and semi automatic machinery you can have high capacity with low energy requirement. This plant filters 800 lt/h oil. 800 bottle/h (1 lt) bottling and 120 tin/h (18 lt) tin filling. Requires at least 4 worker (4 hours bottling+4 hours tin filling)

 

Filtrasyon ve Dolum Tesisinde Kullanılan Tanklar ve Makinalar:
AD Stok ve Filtrasyon Tankları
Topraklı ( Kieselguhr ) Filtre
Kağıt ( Plakalı ) Filtre
Şişe Dolum Makinası
Alüminyum Kapak Kapama Makinası
Etiketleme Makinası
Kapşonlama ve Kalite Kontrol Bandı
Shirink Tüneli
Teneke Dolum Makinası
Manüel Kapama Makinası
Bant Konveyörü
4 satır İnkjet Printer

ETİKETLER ( TAG'S)

Stok tankları lancalar topraklı Filtre inkjet
Kieselguhr filter 
şişe dolum makinası 
üzüm pres

Adres ve Telefonlarımız :
Kahyaoglu Paslanmaz Çelik San.tic.ltd.Şti.
İzmir Yolu tellikavak Mevkii AYVALIK / BALIKESIR
Tel & Fax :
+90 266  312 73 74 -75 / +90 266 312 96 01
e-mail:
kahyaoglu@kahyaoglupaslanmaz.com
Web Analytics

Clicky

Paslanmaz çelik paslanmaz tank stok tankı fermantasyon tankı sap ayıklama plakalı filtre kieselguhr filtre süt soğutma tankları kostik tankları AISI 304 AISI 316 Tank 6 lı 12 li 4 lü 2 li pompalı vakumla yarı otomatik şişe dolum makinası paslanmaz stok tank ve daha bir çok ürün kendi imalatımızdır.  Web Sitemizde bulunan ürünler ile ilgili bilgiler resimler dökümanlar izinsiz olarak kopyalanamaz .