Hakkımızda
  HAKKIMIZDA
   

    Firmamız 1997 yılında Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde kurulmuş olup; 2000 metrekare kapalı alanda hizmet veren  sektörün en eski firmalarından biridir.  Kurucumuz Celal KAHYAOĞLU  gıda sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile  yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek   gıda ve kimya  sektörünün her alanına hitap eden paslanmaz çelik imalatlar yapmaya başlamıştır.

    Sayın Celal KAHYAOĞLU  alanında Türkiyenin önde gelen firmaları Komili Yağ ve sabun sanayi , Anagıda-Kırlangıç , Tariş , Marmara Birlik , Başer Gıda San , Yudum yağ sanayi , Rast gıda , Zeryağ , Tarım Kredi Kooperatifleri , Güneydoğu Birlik , Elit Gıda Aş. , Verde , Sunar Yağ San. , Oruçoğlu yağ san. ve bunun gibi birçok firmanında  bulunduğu yurtiçi ve yurtdışındaki  büyüklü küçüklü birçok fabrikanın danışmanlık , proje , imalat ve montaj aşamalarına imzasını atmış , konusunda yetkin bir kişidir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında  rafine, gliserin , biodizel , sabun tesisi , soğutma hatları ve arıtma tesisleri gibi birçok tesise danışmanlık, proje, imalat ve montoj hizmetleri vermiştir.
    Başlarda sadece Türkiyeye hizmet veren firmamız günümüzde KKTC , Yunanistan , Belçika , Polonya , Ispanya , Almanya , Tunus , Fas , Cezayir , Gürcistan , Ermenistan , Azerbaycan , Suriye , Ürdün , Lübnan , Suudi Arabistan , Irak , Iran  gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

      Firmamızın önceleri yurtdışından ithal edilen hertürlü proses tankları , kizelgur filtreler , plakalı filtreler, fulvar , otomatik ve yarı otomatik dolum makinaları başta olmak üzere pek çok ürünün Türkiyedeki  ilk yerli üretimini gerçekleştirerek gıda ve kimya  sektörünün hizmetine sunmuştur.  Ayrıca firmamız hertürlü gıda ekipmanları  yoğun ve akışkan sıvılar için imal etmektedir. Bu ürünler arasında  manuel , yarı otomatik ve tam otomatik dolum,kapama,etiketleme ve paketleme hatları ve makineleride bulunmaktadır. İmalatımızda kullanılan hertürlü parça ve malzeme insan sağlığı ve doğaya zararlı olmamasına özel bir dikkat göstererek titizlikle seçilmiş olup tamamı AISI normlarına uygun 304 ve 316 standartlarında sertifikalı paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
   Hizmet verdiğimiz sektörler arasında başta zeytinyağı , zeytin , şarap , sirke , pekmez, rakı ,bira   olmak üzere süt , salça , reçel , bal , çikolata gibi gıda sektörleri ve biodizel , gliserin, sabun , kolonya , temizlik ürünleri gibi kimya ve kozmetik sektörleri bulunmaktadır.Bunların yanında küçük işletmeleri desteklemek amacıyla ekonomik yarı otomatik ve manuel makineler üreterek sektörün gelişmesine destek vermekteyiz.Ev kullanımı için dizayn ettiğimiz küçük ölçekli stok kaplarıyla her kesime hizmet sunmaya çalışmaktayız.

      Firmamızın diğer önemli bir özelliğide firmaların ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptırtamadıkları ürünleri dizayn ederek geliştirerek firmalara destek vermesidir. 
    Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız 2010 yılından beri Karasuyu en ekonomik şekilde çevreye zarar vermeyecek hale dönüştürerek , sıcak buhar (ısı enerjisi) , gübre ve kuru pirina şeklinde geri kazandırma konusunda yaptığı çalışmalardan olumlu neticeler alarak tasarladığı sistem için patent çalışması başlatmış olup en kısa sürede kontinü sahiplerinin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

   Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz

SAYGILARIMIZLA
KAHYAOĞLU PASLANMAZ LTD. ŞTİ.